Szamba betonowe Szczucin

Oferujemy tanio najwyższej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z już świetnie znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z najlepszego surowca wyróżnia się ogromną wodoodpornością. Może więc zostać zakopany daleko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez naprawdę imponujący czas, aż kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne metody wytwarzania szamb, aby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość może doprowadzić do wielu problemów – wycieki ścieków poza zbiornik są niebezpieczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że zbiorniki powinny być drogie. Należy tylko zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i pełne usługi montażowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego używania szamba.

Szamba betonowe Szczucin

Szambo betonowe Szczucin

Najwyższej klasy szamba zrobione z betonu to najtrwalszy współcześnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się dużą różnorodnością pojemności, posiadają solidne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na wilgoć oraz niszczenie. W przypadku przeciętnej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o kubaturze około 12 m 3 . Oferujemy możliwość wyboru szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości gospodarstwa domowego. Przy takiej kubaturze zbiornik trzeba wylewać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz trzeba je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi preparatami do oczyszczalni ścieków umożliwiają oczyszczanie części szamba i wypuszczanie oczyszczonej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one wyższą trwałością niż te plastikowe. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda może gromadzić się w sporej pojemności, a także nie będzie podlegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wodę. Proponujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając zbiornik na deszczówkę możesz zagwarantować sobie dużą ilość bezkosztowej wody doskonałej do nawadniania roślin podczas upałów. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze pojemniki możesz zakupić nawet od 1000 złotych. To wydatek jednorazowy, pomagający bezkosztowo podlewać ogrówek czy myć auto przez lata!