Szamba betonowe Tuchów

Nasze prace mają na celu przede wszystkim zmianę sposobu gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z montażem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, dowozimy je na działkę naszym transportem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo fachowe doradztwo w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Tuchów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Tuchów

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie wody przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu zbierania nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu w trakcie uaplnego lata to spory problem dla właściciela. W okresie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być nieekologiczne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.