Szamba betonowe Wolbrom

Nasze prace mają na celu w szczególności poprawę charakteru gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia komory razem z wkopaniem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce naszym pojazdem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe porady w zakresie typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Wolbrom

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Wolbrom

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie wody przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu idealnego systemu gromadzenia ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek podczas uaplnego lata to duży problem dla gospodarza. W okresie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być kosztowne. Polecamy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi razem z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.