Szamba betonowe Zakopane

Nasze prace mają na celu w szczególności zmianę sposobu gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z wkopaniem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce naszym transportem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo profesjonalne porady w kwestii typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Zakopane

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Zakopane

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe użytkowanie mediów przez domowników, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu gromadzenia nieczystości w Waszym domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika podczas suchego lata to duży problem dla gospodarza. W okresie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się nieekologiczne. Proponujemy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi łącznie z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.