Szamba betonowe Zator

Polecamy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, czerpiąc z już doskonale znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z najlepszego betonu cechuje się ogromną wodoodpornością. Może zatem zostać wkopany głęboko pod ziemią i funkcjonować bezawaryjnie przez naprawdę imponujący okres, nawet kilkaset lat! Wykorzystujemy innowacyjne metody wytwarzania szamb, aby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby doprowadzić do mnóstwa problemów – wycieki ścieków do gruntu są toksyczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że szamba powinny być kosztowne. Wystarczy tylko zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne ceny i pełne prace instalacyjne gwarantujące sporo lat bezproblemowego używania zbiornika.

Szamba betonowe Zator

Szambo betonowe Zator

Najwyższej klasy szamba zrobione z betonu to najtrwalszy współcześnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną gamą pojemności, mają szczelne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na wilgoć i nieszczelności. W przypadku klasycznej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o kubaturze średnio 12 m 3 . Dajemy opcję wyboru zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości szambo trzeba opróżniać raz w miesiącu. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi preparatami do szamb umożliwiają filtrowanie większości szamba i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one lepszą trwałością aniżeli zbiorniki plastikowe. To sprawia, że po zakopaniu zbiornika pod powierzchnią woda może zbierać się w dużej pojemności, a dodatkowo nie będzie podlegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy prace kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Wybierając pojemnik na wodę możesz zagwarantować sobie dużą ilość bezkosztowej wody doskonałej do nawadniania warzyw w czasie lata. Zapewniamy najniższe ceny, nasze pojemniki możesz zakupić nawet od 1000 złotych. To zakup opłacalny, pomagający bezkosztowo nawadniać warzywnik lub myć samochód przez lata!