Szamba betonowe Brok

Polecamy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania, czerpiąc z już doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z najlepszego betonu cechuje się dużą wodoodpornością. Może więc być wkopany głęboko pod gruntem i funkcjonować bezawaryjnie przez rzeczywiście długi czas, nawet kilkaset lat! Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania zbiorników, żeby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby dopuścić do mnóstwa problemów – wycieki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że zbiorniki powinny być kosztowne. Wystarczy jedynie powierzyć to specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne koszty i pełne prace instalacyjne gwarantujące wiele lat bezawaryjnego używania szamba.

Szamba betonowe Brok

Szambo betonowe Brok

Najlepszej jakości zbiorniki zrobione z betonu to najlepszy współcześnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną gamą wielkości, mają szczelne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na wilgoć oraz nieszczelności. Dla przeciętnej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności około 12 m 3 . Oferujemy opcję zakupienia szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości rodziny. Przy takiej wielkości zbiornik należy opróżniać raz w miesiącu. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale trzeba je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi bakteriami do oczyszczalni ścieków pozwalają na filtrowanie części szamba i wypuszczanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one wyższą wytrzymałością niż zbiorniki plastikowe. To powoduje, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda będzie zbierać się w sporej pojemności, a dodatkowo nie będzie podlegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Kupując zbiornik na deszczówkę można zapewnić sobie dużą objętość bezkosztowej wody doskonałej do podlewania warzyw w czasie lata. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki możesz zakupić już od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pozwalający za darmo nawadniać warzywnik lub myć samochód przez dekady!