Szamba betonowe Brwinów

Polecamy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne systemy, korzystając z tych doskonale znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z certyfikowanego betonu cechuje się ogromną odpornością na wodę. Może więc zostać wkopany głęboko pod gruntem i służyć bezawaryjnie przez naprawdę długi czas, aż kilka setek lat! Wykorzystujemy innowacyjne metody wytwarzania zbiorników, żeby każdy inwestor mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby dopuścić do wielu kłopotów – wycieki nieczystości poza zbiornik są niebezpieczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że szamba powinny być kosztowne. Wystarczy jedynie zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i kompleksowe usługi montażowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Brwinów

Szambo betonowe Brwinów

Wysokiej klasy szamba wykonane z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się ogromną różnorodnością pojemności, mają solidne pokrywy i doskonałą trwałość na wilgoć i nieszczelności. W przypadku standardowej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości średnio 12 m 3 . Dajemy opcję zakupienia szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej pojemności szambo należy wylewać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale trzeba je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi preparatami do szamb umożliwiają oczyszczanie części szamba i wypuszczanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Cechują się one wyższą wytrzymałością niż te z tworzywa. To powoduje, że po zainstalowaniu zbiornika pod powierzchnią woda będzie zbierać się w dużej pojemności, a dodatkowo nie będzie podlegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając zbiornik na deszczówkę można zagwarantować sobie wystarczającą ilość bezkosztowej wody idealnej do podlewania roślin podczas suszy. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki możesz nabyć już od 1000 złotych. To zakup jednorazowy, pomagający bezkosztowo podlewać ogrówek czy myć samochód przez dekady!