Szamba betonowe Drobin

Polecamy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, korzystając z już doskonale poznanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z najlepszego surowca cechuje się ogromną wodoodpornością. Może więc zostać zakopany daleko pod gruntem i funkcjonować bezawaryjnie przez rzeczywiście imponujący czas, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy innowacyjne metody wytwarzania zbiorników, żeby każdy użytkownik mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do wielu problemów – ubytki nieczystości do gruntu są niebezpieczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że szamba muszą być kosztowne. Należy jedynie powierzyć to specjalistycznej firmie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne ceny i kompleksowe prace instalacyjne umożliwiające sporo lat bezproblemowego używania zbiornika.

Szamba betonowe Drobin

Szambo betonowe Drobin

Najwyższej klasy zbiorniki wykonane z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się dużą różnorodnością pojemności, posiadają szczelne pokrywy i wysoką trwałość na wilgoć i niszczenie. W przypadku klasycznej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze do 12 m 3 . Dajemy opcję zakupienia szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości gospodarstwa domowego. Przy takiej pojemności szambo trzeba opróżniać raz w miesiącu. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz należy je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi preparatami do oczyszczalni ścieków umożliwiają filtrowanie większości szamba i wypuszczanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one wyższą wytrzymałością aniżeli zbiorniki z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda będzie zbierać się w sporej pojemności, a także nie będzie ulegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Kupując pojemnik na wodę możesz zagwarantować sobie sporą ilość bezkosztowej wody idealnej do nawadniania roślin podczas lata. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze zbiorniki możesz nabyć już od 1000 złotych. To wydatek opłacalny, pomagający bezkosztowo nawadniać ogrówek czy myć auto przez lata!