Szamba betonowe Garwolin

Proponujemy tanio najwyższej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne systemy, korzystając z już świetnie znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z najlepszego surowca wyróżnia się dużą odpornością na wodę. Może więc być zakopany daleko pod gruntem i służyć prawidłowo przez rzeczywiście długi okres, nawet kilka setek lat! Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania zbiorników, aby każdy klient mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do mnóstwa kłopotów – ubytki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla środowiska, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że szamba powinny być drogie. Wystarczy jedynie zaufać specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne koszty i pełne usługi instalacyjne umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Garwolin

Szambo betonowe Garwolin

Najlepszej jakości szamba wykonane z betonu to najlepszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się dużą różnorodnością wielkości, posiadają solidne pokrywy i wysoką wytrzymałość na przeciekanie oraz nieszczelności. W przypadku standardowej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności do 12 m 3 . Oferujemy opcję wyboru szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej pojemności szambo trzeba opróżniać raz na miesiąc. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do szamb pozwalają na filtrowanie większości szamba i wypuszczanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy także zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością aniżeli zbiorniki plastikowe. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda może zbierać się w większej pojemności, a dodatkowo nie będzie ulegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Proponujemy prace kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Wybierając pojemnik na wodę możesz zapewnić sobie wystarczającą ilość darmowej wody idealnej do podlewania warzyw podczas suszy. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze pojemniki można nabyć nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pomagający bezkosztowo nawadniać ogrówek lub myć auto przez lata!