Szamba betonowe Glinojeck

Proponujemy tanio wysokiej jakości zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne systemy, korzystając z tych doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z najlepszego surowca cechuje się ogromną wodoodpornością. Może zatem być wkopany daleko pod gruntem i służyć prawidłowo przez naprawdę imponujący czas, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy innowacyjne metody produkcji szamb, aby każdy inwestor mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby dopuścić do wielu problemów – ubytki ścieków do gruntu są niebezpieczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że zbiorniki muszą być kosztowne. Należy jedynie zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie ceny i pełne usługi montażowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania szamba.

Szamba betonowe Glinojeck

Szambo betonowe Glinojeck

Wysokiej klasy zbiorniki zrobione z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną gamą wielkości, mają szczelne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wodę oraz pękanie. Dla standardowej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności około 12 m 3 . Dajemy opcję wyboru szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości zbiornik trzeba wylewać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale trzeba je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi preparatami do szamb pozwalają na filtrowanie części szamba i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Wyróżniają się one wyższą trwałością niż zbiorniki plastikowe. To powoduje, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda będzie gromadzić się w sporej ilości, a także nie będzie ulegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy usługi kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz montażem. Wybierając pojemnik na wodę możesz zapewnić sobie sporą ilość bezkosztowej wody doskonałej do podlewania kwiatów w czasie suszy. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki możesz zakupić nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek opłacalny, pomagający za darmo nawadniać warzywnik czy myć samochód przez lata!