Szamba betonowe Grodzisk Mazowiecki

Oferujemy tanio doskonałej jakości zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne technologie, korzystając z już doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z najlepszego betonu wyróżnia się dużą odpornością na wodę. Może więc zostać zakopany daleko pod ziemią i służyć bezawaryjnie przez naprawdę imponujący czas, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji zbiorników, aby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do wielu kłopotów – ubytki ścieków poza zbiornik są niebezpieczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że szamba powinny być drogie. Należy tylko powierzyć to profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy atrakcyjne koszty i pełne prace montażowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Grodzisk Mazowiecki

Szambo betonowe Grodzisk Mazowiecki

Najwyższej klasy zbiorniki zrobione z betonu to najlepszy obecnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną różnorodnością wielkości, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na wodę oraz nieszczelności. Dla standardowej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze około 12 m 3 . Dajemy możliwość zakupienia szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb rodziny. Przy takiej kubaturze szambo trzeba wylewać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi preparatami do oczyszczalni ścieków umożliwiają filtrowanie większości zawartości i wylewanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Wyróżniają się one wyższą trwałością niż zbiorniki plastikowe. To powoduje, że po zakopaniu zbiornika pod powierzchnią woda będzie zbierać się w dużej ilości, a dodatkowo nie będzie podlegać przesyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy prace kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Wybierając zbiornik na wodę możesz zapewnić sobie dużą ilość darmowej wody idealnej do podlewania warzyw w czasie upałów. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można nabyć już od 1000 złotych. To wydatek opłacalny, pozwalający za darmo podlewać ogrówek lub myć auto przez dekady!