Szamba betonowe Halinów

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę charakteru gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu razem z wkopaniem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo fachowe doradztwo w zakresie typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Halinów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Halinów

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią wygodne wykorzystywanie wody przez domowników, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wsypywane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika w trakcie uaplnego lata to duży problem dla gospodarza. W okresie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się kosztowne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace razem z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.