Szamba betonowe Iłża

Nasze usługi mają na celu w szczególności zmianę charakteru gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia komory wraz z wkopaniem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na działkę naszym pojazdem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo profesjonalne doradztwo w zakresie rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Iłża

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Iłża

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią komfortowe użytkowanie mediów przez domowników, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne bakterie wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu gromadzenia nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie ilości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie uaplnego lata to duży kłopot dla właściciela. W okresie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być kosztowne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości zbiornika. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace łącznie z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.