Szamba betonowe Kałuszyn

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim zmianę charakteru zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Spośród wielu systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia komory wraz z montażem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez kolejne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania szamb, dowozimy je na działkę naszym pojazdem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy również profesjonalne porady w kwestii typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Kałuszyn

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Kałuszyn

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie wody przez rodzinę, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego systemu zbierania ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika podczas gorącego lata to duży kłopot dla właściciela. W okresie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się nieekologiczne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości komory. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace razem z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.