Szamba betonowe Karczew

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę sposobu gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu sposobów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji komory razem z wkopaniem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na działkę własnym transportem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy również fachowe porady w zakresie rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Karczew

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Karczew

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią komfortowe użytkowanie wody przez mieszkańców, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne bakterie wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu zbierania ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek podczas gorącego lata to spory problem dla gospodarza. W czasie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się utrudnione. Polecamy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi razem z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.