Szamba betonowe Kobyłka

Nasze prace mają na celu w szczególności zmianę charakteru zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Wśród wielu systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu wraz z montażem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy innowacyjne sposoby produkcji szamb, dostarczamy je na działkę własnym pojazdem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne porady w kwestii rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Kobyłka

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Kobyłka

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu w trakcie gorącego lata to duży problem dla gospodarza. W czasie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się nieekologiczne. Proponujemy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace łącznie z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.