Szamba betonowe Konstancin-Jeziorna

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę charakteru zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Spośród wielu sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z montażem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji prefabrykatów, dowozimy je na działkę naszym transportem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe porady w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Konstancin-Jeziorna

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Konstancin-Jeziorna

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią wygodne wykorzystywanie wody przez rodzinę, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wrzucane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie uaplnego lata to spory problem dla właściciela. W okresie mocnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się utrudnione. Polecamy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości komory. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace łącznie z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.