Szamba betonowe Kostrzyn

Oferujemy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne rozwiązania, korzystając z już doskonale znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z wysokojakościowego surowca wyróżnia się ogromną odpornością na wodę. Może zatem zostać wkopany głęboko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez rzeczywiście imponujący okres, aż kilkaset lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji zbiorników, żeby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do mnóstwa problemów – wycieki nieczystości poza zbiornik są niebezpieczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że zbiorniki muszą być drogie. Wystarczy jedynie zaufać specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne koszty i kompleksowe prace instalacyjne umożliwiające sporo lat bezproblemowego używania zbiornika.

Szamba betonowe Kostrzyn

Szambo betonowe Kostrzyn

Wysokiej klasy zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy współcześnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną różnorodnością wielkości, posiadają solidne pokrywy i wysoką wytrzymałość na przeciekanie i nieszczelności. Dla klasycznej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o kubaturze średnio 12 m 3 . Oferujemy możliwość wyboru zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości rodziny. Przy takiej wielkości szambo trzeba opróżniać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi bakteriami do oczyszczalni ścieków umożliwiają filtrowanie większości zbiornika i wypuszczanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one lepszą trwałością aniżeli te z tworzywa. To sprawia, że po zakopaniu zbiornika pod powierzchnią woda może gromadzić się w sporej pojemności, a także nie będzie ulegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Proponujemy prace kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Wybierając zbiornik na wodę można zapewnić sobie sporą objętość bezkosztowej wody doskonałej do podlewania kwiatów podczas lata. Gwarantujemy najniższe ceny, nasze zbiorniki można zakupić nawet od 1000 złotych. Jest to zakup opłacalny, pomagający bezkosztowo podlewać warzywnik czy myć auto przez dekady!