Szamba betonowe Kozienice

Nasze prace mają na uwadze w szczególności zmianę charakteru gospodarowania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji komory razem z wkopaniem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania szamb, dostarczamy je na działkę naszym transportem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również fachowe porady w zakresie rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Kozienice

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Kozienice

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią wygodne użytkowanie mediów przez domowników, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu gromadzenia ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie uaplnego lata to spory problem dla gospodarza. W okresie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być nieekologiczne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości komory. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace razem z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują widoku. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.