Szamba betonowe Łaskarzew

Nasze prace mają na celu w szczególności poprawę charakteru zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia komory razem z wkopaniem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez następne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby produkcji szamb, dostarczamy je na działkę własnym pojazdem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również fachowe porady w kwestii rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Łaskarzew

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Łaskarzew

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale wymagające regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu gromadzenia ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich średnie objętości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika podczas suchego lata to duży kłopot dla gospodarza. W okresie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się utrudnione. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace razem z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.