Szamba betonowe Łochów

Oferujemy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne systemy, czerpiąc z już doskonale sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z certyfikowanego surowca cechuje się ogromną odpornością na wodę. Może zatem zostać zakopany daleko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez naprawdę imponujący okres, aż kilka setek lat! Wykorzystujemy innowacyjne metody produkcji szamb, żeby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby doprowadzić do wielu komplikacji – wycieki nieczystości do gruntu są toksyczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie oznacza to jednak, że zbiorniki muszą być kosztowne. Wystarczy jedynie zaufać profesjonalnej firmie! Jako producent szamb zapewniamy niskie ceny i pełne prace montażowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego używania szamba.

Szamba betonowe Łochów

Szambo betonowe Łochów

Wysokiej klasy zbiorniki zrobione z betonu to najtrwalszy współcześnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą różnorodnością pojemności, posiadają solidne pokrywy i wysoką trwałość na wilgoć i niszczenie. W przypadku standardowej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze średnio 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru szamba o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej pojemności szambo należy opróżniać raz w miesiącu. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz trzeba je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi bakteriami do szamb umożliwiają oczyszczanie części zbiornika i wypuszczanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Polecamy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one lepszą wytrzymałością aniżeli te z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu pojemnika pod powierzchnią woda może gromadzić się w większej pojemności, a także nie będzie ulegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy usługi kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Kupując pojemnik na wodę możesz zapewnić sobie wystarczającą ilość darmowej wody doskonałej do nawadniania kwiatów w czasie lata. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki możesz zakupić nawet od 1000 złotych. Jest to wydatek jednorazowy, pozwalający bezkosztowo nawadniać ogrówek lub myć samochód przez lata!