Szamba betonowe Łosice

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim zmianę charakteru gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z wkopaniem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez kolejne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, dostarczamy je na działkę własnym transportem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe doradztwo w zakresie rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Łosice

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Łosice

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne użytkowanie wody przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu idealnego systemu zbierania ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich średnie objętości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu w trakcie gorącego lata to spory problem dla gospodarza. W czasie mocnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się kosztowne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi razem z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.