Szamba betonowe Maków Mazowiecki

Nasze prace mają na celu przede wszystkim zmianę charakteru zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Spośród wielu systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z montażem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez następne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby produkcji szamb, dostarczamy je na miejsce własnym pojazdem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo profesjonalne porady w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Maków Mazowiecki

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Maków Mazowiecki

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią wygodne wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie objętości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek podczas uaplnego lata to spory kłopot dla gospodarza. W czasie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się kosztowne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności komory. Najmniejsze kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi razem z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.