Szamba betonowe Marki

Nasze prace mają na celu przede wszystkim poprawę charakteru zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Spośród różnych sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi wytworzenia komory razem z wkopaniem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, dowozimy je na działkę własnym transportem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo profesjonalne doradztwo w kwestii typu szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i zaoszczędzić fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Marki

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Marki

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wsypywane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego systemu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika w trakcie suchego lata to spory problem dla właściciela. W okresie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się kosztowne. Proponujemy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace razem z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na okoliczność suszy.