Szamba betonowe Milanówek

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim poprawę sposobu zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości uzyskanej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z wkopaniem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, dostarczamy je na działkę własnym pojazdem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo profesjonalne doradztwo w zakresie rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Milanówek

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Milanówek

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez mieszkańców, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego systemu zbierania ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i produkowane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie suchego lata to duży problem dla właściciela. W czasie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być utrudnione. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace łącznie z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.