Szamba betonowe Mława

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę sposobu gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia prefabrykatu wraz z montażem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, dostarczamy je na miejsce własnym transportem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo profesjonalne porady w kwestii rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Mława

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Mława

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne wykorzystywanie wody przez mieszkańców, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki niedrogie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu gromadzenia ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu podczas gorącego lata to duży problem dla właściciela. W czasie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być kosztowne. Polecamy solidne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi razem z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.