Szamba betonowe Mogielnica

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim zmianę charakteru gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu systemów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu razem z wkopaniem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez następne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce własnym pojazdem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo fachowe porady w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Mogielnica

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Mogielnica

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne użytkowanie wody przez mieszkańców, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez specjalne bakterie wrzucane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu gromadzenia ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu podczas gorącego lata to duży kłopot dla gospodarza. W czasie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być nieekologiczne. Polecamy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe usługi łącznie z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.