Szamba betonowe Mordy

Nasze usługi mają na celu w szczególności poprawę charakteru zarządzania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu razem z wkopaniem na działce, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze technologie produkcji prefabrykatów, dostarczamy je na działkę naszym transportem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo fachowe porady w zakresie rodzaju szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Mordy

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Mordy

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu gromadzenia nieczystości w Waszym domu, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich średnie ilości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu podczas gorącego lata to duży kłopot dla gospodarza. W czasie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być kosztowne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości komory. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace łącznie z wykopem naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.