Szamba betonowe Nowe Miasto nad Pilicą

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim zmianę charakteru zarządzania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia komory razem z montażem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez następne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby wytwarzania szamb, dostarczamy je na działkę własnym pojazdem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo fachowe porady w zakresie rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Nowe Miasto nad Pilicą

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Nowe Miasto nad Pilicą

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe użytkowanie wody przez domowników, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory tanie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania nieczystości w Waszym domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie gorącego lata to spory problem dla gospodarza. W okresie mocnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się kosztowne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi razem z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.