Szamba betonowe Nowy Dwór Mazowiecki

Polecamy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, korzystając z już doskonale znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo zrobiony z najlepszego betonu cechuje się ogromną wodoodpornością. Może więc być zakopany daleko pod gruntem i służyć prawidłowo przez naprawdę imponujący okres, aż kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne metody produkcji szamb, aby każdy użytkownik mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do mnóstwa komplikacji – ubytki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla środowiska, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednak, że zbiorniki powinny być kosztowne. Wystarczy jedynie zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne ceny i kompleksowe prace instalacyjne gwarantujące wiele lat bezawaryjnego używania szamba.

Szamba betonowe Nowy Dwór Mazowiecki

Szambo betonowe Nowy Dwór Mazowiecki

Najwyższej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy współcześnie wyrób do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe cechują się dużą gamą wielkości, mają solidne pokrywy i wysoką trwałość na wilgoć i niszczenie. Dla klasycznej rodziny 4-osobowej, polecamy szambo betonowe o kubaturze średnio 12 m 3 . Oferujemy możliwość zakupienia szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości gospodarstwa domowego. Przy takiej kubaturze szambo trzeba opróżniać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz trzeba je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi bakteriami do oczyszczalni ścieków pozwalają na filtrowanie większości zbiornika i wylewanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Wyróżniają się one lepszą wytrzymałością aniżeli zbiorniki z tworzywa. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod ziemią woda może gromadzić się w większej pojemności, a także nie będzie ulegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Kupując zbiornik na deszczówkę możesz zagwarantować sobie sporą objętość bezkosztowej wody idealnej do nawadniania kwiatów w czasie suszy. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można nabyć nawet od 1000 złotych. To zakup opłacalny, pomagający za darmo nawadniać ogrówek czy myć samochód przez dekady!