Szamba betonowe Ostrów Mazowiecka

Nasze prace mają na uwadze w szczególności poprawę sposobu gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości uzyskanej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród wielu sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu razem z wkopaniem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby wytwarzania prefabrykatów, dostarczamy je na działkę naszym transportem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy również fachowe doradztwo w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Ostrów Mazowiecka

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Ostrów Mazowiecka

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne wykorzystywanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu w trakcie suchego lata to duży problem dla gospodarza. W okresie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może okazać się kosztowne. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace łącznie z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.