Szamba betonowe Ożarów Mazowiecki

Proponujemy tanio najwyższej jakości zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy innowacyjne technologie, korzystając z już świetnie znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z najlepszego betonu cechuje się wysoką wodoodpornością. Może więc zostać wkopany głęboko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez rzeczywiście imponujący czas, aż kilka setek lat! Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody wytwarzania zbiorników, aby każdy inwestor mógł mieć gwarancję, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nietrwałość mogłaby dopuścić do mnóstwa problemów – ubytki nieczystości do gruntu są niebezpieczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że zbiorniki powinny być kosztowne. Należy tylko zaufać specjalistycznej ekipie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i kompleksowe usługi instalacyjne gwarantujące wiele lat bezproblemowego używania szamba.

Szamba betonowe Ożarów Mazowiecki

Szambo betonowe Ożarów Mazowiecki

Wysokiej jakości szamba wykonane z betonu to najlepszy współcześnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą różnorodnością wielkości, posiadają szczelne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na wilgoć oraz nieszczelności. Dla klasycznej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o pojemności średnio 12 m 3 . Oferujemy możliwość zakupienia zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności gospodarstwa domowego. Przy takiej pojemności szambo trzeba opróżniać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, ale należy je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z profesjonalnymi bakteriami do oczyszczalni ścieków pozwalają na oczyszczanie części szamba i wypuszczanie czystej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu. Cechują się one lepszą trwałością aniżeli zbiorniki plastikowe. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda może gromadzić się w większej pojemności, a dodatkowo nie będzie ulegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Wybierając zbiornik na wodę możesz zagwarantować sobie sporą ilość darmowej wody idealnej do nawadniania kwiatów podczas lata. Zapewniamy najniższe ceny, nasze zbiorniki możesz nabyć nawet od 1000 złotych. Jest to zakup jednorazowy, pozwalający za darmo podlewać warzywnik czy myć auto przez dekady!