Szamba betonowe Pilawa

Nasze prace mają na uwadze w szczególności zmianę charakteru zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji komory wraz z wkopaniem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby wytwarzania szamb, dostarczamy je na działkę naszym pojazdem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również profesjonalne porady w zakresie rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Pilawa

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Pilawa

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez domowników, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale wymagające regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne bakterie wsypywane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Twoim gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i wytwarzane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek podczas suchego lata to duży kłopot dla gospodarza. W czasie mocnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się utrudnione. Polecamy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od pojemności komory. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi razem z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały zapas na wypadek suszy.