Szamba betonowe Pionki

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim poprawę sposobu gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi producentami betonu. Spośród różnych systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu wraz z montażem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez następne dziesięciolecia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania szamb, dostarczamy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo profesjonalne porady w zakresie typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Pionki

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Pionki

Rozumiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią komfortowe użytkowanie wody przez rodzinę, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wsypywane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu gromadzenia ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika w trakcie suchego lata to duży kłopot dla gospodarza. W okresie mocnego wzrostu rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być utrudnione. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi razem z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie psują krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.