Szamba betonowe Podkowa Leśna

Polecamy tanio najwyższej klasy zbiorniki betonowe, które mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne technologie, czerpiąc z już doskonale znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z wysokojakościowego betonu cechuje się wysoką odpornością na wodę. Może więc być wkopany głęboko pod ziemią i służyć bezawaryjnie przez rzeczywiście długi czas, nawet kilka setek lat! Stosujemy najnowocześniejsze technologie produkcji szamb, aby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby dopuścić do mnóstwa kłopotów – wycieki nieczystości poza zbiornik są niebezpieczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że szamba muszą być kosztowne. Należy jedynie zaufać profesjonalnej firmie! Jako producent szamb zapewniamy niskie ceny i pełne prace instalacyjne gwarantujące sporo lat bezproblemowego używania szamba.

Szamba betonowe Podkowa Leśna

Szambo betonowe Podkowa Leśna

Najwyższej jakości zbiorniki wykonane z betonu to najlepszy współcześnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą różnorodnością pojemności, posiadają szczelne pokrywy i wysoką wytrzymałość na wodę i niszczenie. W przypadku klasycznej rodziny czteroosobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości około 12 m 3 . Dajemy możliwość zakupienia zbiornika o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej wielkości zbiornik należy wylewać raz w miesiącu. Posiadamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz należy je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do oczyszczalni ścieków umożliwiają oczyszczanie większości zawartości i wypuszczanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy także zbiorniki na deszczówkę zrobione z betonu. Cechują się one wyższą trwałością aniżeli zbiorniki z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu pojemnika pod ziemią woda będzie gromadzić się w dużej ilości, a także nie będzie podlegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wilgoć. Oferujemy prace kompletne, to jest zbiornik lub szambo z wykopem i montażem. Kupując zbiornik na wodę możesz zapewnić sobie dużą ilość darmowej wody doskonałej do podlewania warzyw podczas upałów. Zapewniamy najniższe ceny, nasze zbiorniki możesz zakupić już od 1000 złotych. Jest to wydatek opłacalny, pozwalający bezkosztowo podlewać ogrówek lub myć samochód przez dekady!