Szamba betonowe Przasnysz

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności poprawę sposobu gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej grubości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z montażem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o ścieki przez kolejne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, dowozimy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne doradztwo w kwestii rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Przasnysz

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Przasnysz

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią wygodne użytkowanie mediów przez rodzinę, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wrzucane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu podczas gorącego lata to duży kłopot dla właściciela. W czasie intensywnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być kosztowne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od pojemności zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe prace razem z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie niszczą estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.