Szamba betonowe Przysucha

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim zmianę charakteru gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi wytwórcami betonu. Spośród wielu systemów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu razem z montażem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby produkcji prefabrykatów, dowozimy je na działkę własnym transportem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy również fachowe doradztwo w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko wywozić ścieki, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Przysucha

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Przysucha

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią wygodne użytkowanie mediów przez rodzinę, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność filtrowania części stałych i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wrzucane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego systemu gromadzenia nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione objętości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu w trakcie suchego lata to spory problem dla gospodarza. W czasie mocnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być nieekologiczne. Proponujemy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych usług jest zależny od wielkości zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace razem z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.