Szamba betonowe Raciąż

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności poprawę charakteru zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu. Wśród różnych systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji komory wraz z montażem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Stosujemy innowacyjne sposoby wytwarzania szamb, dowozimy je na miejsce własnym pojazdem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo fachowe doradztwo w zakresie typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Raciąż

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Raciąż

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu idealnego systemu zbierania nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu podczas suchego lata to spory kłopot dla gospodarza. W okresie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może okazać się nieekologiczne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie niszczą estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.