Szamba betonowe Radzymin

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę charakteru gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości zapewnionej dzięki kooperacji z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Zamawiając usługi wytworzenia prefabrykatu razem z wkopaniem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na miejsce własnym pojazdem, robimy dół i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo profesjonalne porady w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Radzymin

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Radzymin

Wiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez domowników, a przy tym będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory tanie, ale potrzebujące regularnego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wsypywane cyklicznie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu zbierania ścieków w Twoim domu, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem w celu jak najlepszego zrozumienia oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie ogrodu podczas suchego lata to duży kłopot dla gospodarza. W okresie mocnego wzrostu rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może okazać się utrudnione. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych usług jest uzależniony od wielkości zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace razem z wykopaniem dołu naszymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi doskonały ratunek na okoliczność suszy.