Szamba betonowe Skaryszew

Nasze usługi mają na celu przede wszystkim poprawę sposobu gospodarowania ściekami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu. Spośród różnych sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji prefabrykatu razem z wkopaniem na działce, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, dowozimy je na miejsce naszym transportem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Oferujemy dodatkowo fachowe porady w kwestii typu szamba, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i zaoszczędzić pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Skaryszew

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Skaryszew

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które umożliwią komfortowe użytkowanie wody przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale wymagające częstego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To spory wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu zbierania nieczystości w Waszym domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione ilości ścieków. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie suchego lata to spory problem dla gospodarza. W czasie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być utrudnione. Polecamy wygodne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace razem z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a więc nie psują widoku. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.