Szamba betonowe Sokołów Podlaski

Polecamy tanio doskonałej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy nowoczesne systemy, korzystając z tych świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z najlepszego surowca wyróżnia się dużą odpornością na wodę. Może więc zostać zakopany daleko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez naprawdę długi okres, aż kilka setek lat! Wykorzystujemy innowacyjne metody produkcji szamb, żeby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby doprowadzić do mnóstwa komplikacji – ubytki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla przyrody, dlatego na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że szamba muszą być drogie. Należy tylko zaufać profesjonalnej ekipie! Jako producent szamb zapewniamy niskie ceny i pełne usługi montażowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Sokołów Podlaski

Szambo betonowe Sokołów Podlaski

Najwyższej jakości szamba zrobione z betonu to najtrwalszy obecnie prefabrykat do tego zastosowania. Nasze szamba betonowe wyróżniają się ogromną gamą pojemności, posiadają solidne pokrywy i doskonałą trwałość na wodę oraz niszczenie. W przypadku klasycznej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości do 12 m 3 . Oferujemy opcję wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego. Przy takiej wielkości zbiornik trzeba wylewać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są tańsze, lecz trzeba je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z profesjonalnymi bakteriami do oczyszczalni ścieków pozwalają na filtrowanie części zbiornika i wypuszczanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Proponujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one wyższą trwałością niż zbiorniki plastikowe. To sprawia, że po zainstalowaniu zbiornika pod ziemią woda będzie gromadzić się w większej pojemności, a dodatkowo nie będzie podlegać wysyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe wyróżniają się wytrzymałością na wodę. Oferujemy usługi kompleksowe, to jest zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Kupując pojemnik na wodę można zagwarantować sobie sporą objętość darmowej wody doskonałej do podlewania roślin w czasie suszy. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny, nasze zbiorniki można zakupić już od 1000 złotych. To zakup opłacalny, pomagający bezkosztowo podlewać warzywnik czy myć samochód przez lata!