Szamba betonowe Tarczyn

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim zmianę charakteru gospodarowania nieczystościami w gospodarstwach domowych. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Wśród różnych systemów przechowywania ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Wybierając usługi produkcji komory razem z montażem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy najnowocześniejsze technologie produkcji prefabrykatów, dowozimy je na działkę własnym pojazdem, robimy wykop i instalujemy szambo betonowe. Oferujemy również profesjonalne doradztwo w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej wywozić nnieczystości, i oszczędzać fundusze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Tarczyn

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Tarczyn

Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie wody przez mieszkańców, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób przyjazny dla środowiska, a jednocześnie ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki tanie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wsypywane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego systemu zbierania ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich uśrednione ilości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika w trakcie gorącego lata to duży problem dla gospodarza. W czasie intensywnego rośnięcia rośliny nie mogę zostać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być utrudnione. Polecamy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od pojemności zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace łącznie z wykopaniem dołu własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a zatem nie psują estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.