Szamba betonowe Tłuszcz

Oferujemy tanio najwyższej jakości zbiorniki betonowe, które mogą służyć jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Stosujemy innowacyjne systemy, korzystając z tych świetnie znanych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wyprodukowany z wysokojakościowego betonu wyróżnia się wysoką odpornością na wodę. Może więc być wkopany głęboko pod gruntem i służyć prawidłowo przez rzeczywiście długi okres, nawet kilkaset lat! Wykorzystujemy innowacyjne metody wytwarzania zbiorników, aby każdy klient mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność mogłaby dopuścić do wielu komplikacji – wycieki ścieków poza zbiornik są toksyczne dla wód gruntowych, dlatego na budowie szamba nie należy oszczędzać. Nie oznacza to jednakże, że szamba muszą być drogie. Należy jedynie powierzyć to profesjonalnej firmie! Jako producent szamb gwarantujemy niskie koszty i kompleksowe usługi instalacyjne umożliwiające sporo lat bezproblemowego użytkowania zbiornika.

Szamba betonowe Tłuszcz

Szambo betonowe Tłuszcz

Najlepszej jakości szamba zrobione z betonu to najlepszy współcześnie wyrób do tego celu. Nasze szamba betonowe cechują się dużą różnorodnością wielkości, mają solidne pokrywy i doskonałą wytrzymałość na wilgoć oraz niszczenie. W przypadku przeciętnej rodziny 4-osobowej, proponujemy szambo betonowe o wielkości średnio 12 m 3 . Dajemy możliwość zakupienia szamba o rozmiarze od 4 do 20 m 3 , w zależności od wielkości rodziny. Przy takiej pojemności szambo należy opróżniać raz na miesiąc. Produkujemy szamba jednokomorowe, które są tańsze, ale należy je częściej opróżniać. Szamba dwukomorowe w zestawieniu z dedykowanymi bakteriami do oczyszczalni ścieków umożliwiają filtrowanie większości szamba i wylewanie oczyszczonej wody do ziemi.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy również zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Wyróżniają się one lepszą trwałością niż zbiorniki z tworzywa. To sprawia, że po zakopaniu pojemnika pod powierzchnią woda może gromadzić się w większej pojemności, a dodatkowo nie będzie podlegać przesyceniu toksynami. Zbiorniki betonowe charakteryzują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy prace kompleksowe, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem i instalacją. Kupując zbiornik na deszczówkę możesz zapewnić sobie wystarczającą objętość bezkosztowej wody idealnej do podlewania warzyw w czasie upałów. Zapewniamy najniższe ceny, nasze pojemniki można zakupić nawet od 1000 złotych. To zakup opłacalny, pomagający bezkosztowo nawadniać warzywnik lub myć samochód przez lata!