Szamba betonowe Warka

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim zmianę sposobu gospodarowania ściekami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji komory wraz z wkopaniem na działce, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania szamb, dostarczamy je na miejsce własnym pojazdem, wykonujemy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również profesjonalne porady w kwestii typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby możliwie rzadko wywozić nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Warka

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Warka

Wiemy, jak istotne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które ułatwią wygodne użytkowanie mediów przez domowników, a przy okazji będą ekologiczne. Nasze szamba betonowe to od lat stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez wyselekcjonowane bakterie wsypywane regularnie do sedesu. To większy wydatek, ale niższe koszty wypompowywania. Pomagamy w dobraniu idealnego sposobu zbierania nieczystości w Waszym domu, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich średnie ilości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie rabatek w trakcie uaplnego lata to duży kłopot dla gospodarza. W czasie intensywnego rośnięcia kwiaty nie mogę zostać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może okazać się nieekologiczne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe prace łącznie z wykopem własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na opady wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego wykopu jest zupełnie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na wypadek suszy.