Szamba betonowe Wyśmierzyce

Proponujemy tanio wysokiej klasy zbiorniki betonowe, jakie mogą być wykorzystywane jako szambo lub zbiornik na deszczówkę. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, korzystając z już świetnie sprawdzonych. Gotowy zbiornik betonowy na szambo wykonany z certyfikowanego surowca wyróżnia się dużą wodoodpornością. Może zatem zostać zakopany daleko pod gruntem i funkcjonować prawidłowo przez rzeczywiście imponujący okres, nawet kilkaset lat! Stosujemy innowacyjne technologie wytwarzania zbiorników, żeby każdy użytkownik mógł mieć pewność, że nasze zbiorniki betonoweszczelne. Nieszczelność może doprowadzić do mnóstwa problemów – wycieki ścieków do gruntu są niebezpieczne dla wód gruntowych, toteż na budowie szamba nie powinno się oszczędzać. Nie znaczy to jednakże, że zbiorniki muszą być kosztowne. Należy jedynie zaufać specjalistycznej firmie! Jako producent szamb zapewniamy atrakcyjne koszty i pełne usługi instalacyjne gwarantujące wiele lat bezawaryjnego używania szamba.

Szamba betonowe Wyśmierzyce

Szambo betonowe Wyśmierzyce

Najwyższej klasy szamba wykonane z betonu to najtrwalszy współcześnie prefabrykat do tego celu. Nasze szamba betonowe wyróżniają się dużą różnorodnością pojemności, mają solidne pokrywy i doskonałą trwałość na przeciekanie oraz niszczenie. Dla przeciętnej rodziny czteroosobowej, polecamy szambo betonowe o wielkości średnio 12 m 3 . Dajemy możliwość wyboru zbiornika o pojemności od 4 do 20 m 3 , w zależności od liczebności rodziny. Przy takiej pojemności szambo należy opróżniać raz na miesiąc. Mamy szamba jednokomorowe, które są mniej kosztowne, lecz należy je częściej wylewać. Szamba dwukomorowe w połączeniu z dedykowanymi preparatami do oczyszczalni ścieków pozwalają na oczyszczanie większości szamba i wypuszczanie czystej wody do gruntu.

Tanie zbiorniki na deszczówkę

Oferujemy także zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu. Cechują się one wyższą trwałością aniżeli zbiorniki z tworzywa. To sprawia, że po zainstalowaniu pojemnika pod ziemią woda będzie zbierać się w dużej ilości, a także nie będzie ulegać wysyceniu plastikiem. Zbiorniki betonowe cechują się wytrzymałością na wodę. Oferujemy prace kompletne, to znaczy zbiornik lub szambo z wykopem oraz instalacją. Kupując zbiornik na wodę można zapewnić sobie sporą objętość bezkosztowej wody doskonałej do podlewania warzyw podczas suszy. Gwarantujemy najkorzystniejsze ceny, nasze pojemniki można zakupić już od 1000 złotych. Jest to zakup opłacalny, pomagający bezkosztowo podlewać warzywnik lub myć samochód przez dekady!