Szamba betonowe Wyszków

Nasze prace mają na celu w szczególności zmianę sposobu zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb gwarantujemy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Wśród wielu sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uznane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji komory wraz z montażem na posesji, można zrobić jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez kolejne dekady. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na miejsce własnym pojazdem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo profesjonalne doradztwo w kwestii typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać nnieczystości, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Wyszków

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Wyszków

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie, aby wybrać zastosowania w swoim gospodarstwie, które ułatwią komfortowe wykorzystywanie wody przez domowników, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na gromadzenie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to zbiorniki niedrogie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane regularnie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dobraniu najlepszego sposobu gromadzenia nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i wytwarzane przez nich średnie objętości nieczystości. Zachęcamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie ogrodu podczas uaplnego lata to spory problem dla gospodarza. W okresie mocnego rośnięcia kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z kranu może być utrudnione. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości zbiornika. Małe zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy całościowe usługi razem z wykopaniem dołu własnymi maszynami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w grunt nie są widoczne, a więc nie niszczą widoku. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny zapas na okoliczność suszy.