Szamba betonowe Wyszogród

Nasze usługi mają na uwadze w szczególności zmianę sposobu zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o właściwej wytrzymałości uzyskanej dzięki współpracy z renomowanymi wytwórcami betonu. Spośród różnych sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi produkcji prefabrykatu razem z wkopaniem na posesji, można zrobić jedną inwestycję i nie obawiać się o szambo przez kolejne dekady. Wykorzystujemy innowacyjne sposoby produkcji prefabrykatów, dowozimy je na działkę naszym transportem, robimy dół i montujemy szambo betonowe. Gwarantujemy również profesjonalne porady w zakresie typu zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby możliwie rzadko opróżniać ścieki, i oszczędzać fundusze na użytkowaniu szamba. Działamy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Wyszogród

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Wyszogród

Wiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim domu, które umożliwią wygodne wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób przyjazny dla przyrody, a jednocześnie ekonomiczny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale wymagające częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe dają sposobność oczyszczania gęstego osadu i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane bakterie wrzucane regularnie do kanalizacji. To spory wydatek, ale mniejsze koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu idealnego sposobu gromadzenia nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość domowników i wytwarzane przez nich średnie ilości ścieków. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu jak najdokładniejszego przeanalizowania oferty.

Zbiorniki na deszczkówkę

Nawadnianie warzywnika w trakcie suchego lata to spory problem dla właściciela. W czasie intensywnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej czerpanie z wodociągu może być kosztowne. Proponujemy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest uzależniony od wielkości zbiornika. Małe kosztują od 1000 zł. Oferujemy kompleksowe usługi łącznie z wykopem własnymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują estetyki podwórka. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie bezkosztowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.