Szamba betonowe Zakroczym

Nasze prace mają na uwadze przede wszystkim poprawę charakteru zarządzania nieczystościami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najtrwalsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej grubości uzyskanej dzięki kooperacji z renomowanymi producentami betonu. Spośród różnych sposobów przechowywania nieczystości, to właśnie szambo betonowe uznane jest za długowieczne. Zamawiając usługi produkcji komory razem z montażem na posesji, można wykonać jedną inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez kolejne dziesięciolecia. Stosujemy innowacyjne technologie produkcji szamb, dowozimy je na miejsce własnym transportem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Gwarantujemy dodatkowo profesjonalne doradztwo w zakresie typu zbiornika, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to patent na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i oszczędzać pieniądze na użytkowaniu szamba. Działamy na terenie całej Polski!

Szamba betonowe Zakroczym

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Zakroczym

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które umożliwią wygodne wykorzystywanie mediów przez mieszkańców, a przy okazji będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad wykorzystywane rozwiązanie umożliwiające gromadzenie ścieków w sposób bezpieczny dla środowiska, a przy tym oszczędny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej produkcji to komory niedrogie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe dają możliwość oczyszczania gęstego osadu i częściowego rozkładania przez specjalne drobnoustroje wrzucane cyklicznie do sedesu. To spory wydatek, ale mniejsze koszty wypompowywania. Pomagamy w dopasowaniu idealnego systemu gromadzenia nieczystości w Twoim domu, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich uśrednione objętości ścieków. Zapraszamy do kontaktu z naszym reprezentantem w celu jak najlepszego przeanalizowania propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie rabatek podczas suchego lata to spory kłopot dla gospodarza. W czasie mocnego rośnięcia rośliny nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być utrudnione. Proponujemy wygodne rozwiązanie tego problemu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, podobnego jak ten, który używany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności zbiornika. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace razem z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w ziemię nie są widoczne, a więc nie psują krajobrazu. Woda pobierana z takiego zbiornika jest całkowicie darmowa, więc stanowi doskonały ratunek na wypadek suszy.