Szamba betonowe Żelechów

Nasze prace mają na uwadze w szczególności zmianę charakteru zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej wytrzymałości zapewnionej dzięki kooperacji z uznanymi producentami betonu. Spośród różnych sposobów gromadzenia nieczystości, to właśnie szambo betonowe uważane jest za najsolidniejsze. Zamawiając usługi produkcji komory wraz z montażem na działce, można wykonać jednorazową inwestycję i nie martwić się o szambo przez kolejne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania prefabrykatów, dowozimy je na działkę własnym transportem, robimy wykop i montujemy szambo betonowe. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w kwestii rodzaju szamba, oraz jego wielkości. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej opróżniać ścieki, i oszczędzać pieniądze na eksploatacji szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Żelechów

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Żelechów

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać zastosowania w swoim domu, które umożliwią komfortowe wykorzystywanie mediów przez mieszkańców, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od lat wykorzystywane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie ścieków w sposób bezpieczny dla przyrody, a przy tym ekonomiczny, nie wymagający wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to komory niedrogie, ale potrzebujące częstego wypompowywania. Z kolei szamba dwukomorowe mają możliwość filtrowania części stałych i częściowego przetwarzania przez wyselekcjonowane drobnoustroje wsypywane regularnie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu gromadzenia nieczystości w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę liczbę domowników i produkowane przez nich średnie ilości nieczystości. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem w celu jak najlepszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie suchego lata to duży kłopot dla gospodarza. W czasie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z wodociągu może być nieekologiczne. Polecamy nowoczesne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wykonane z betonu, identycznego jak ten, który wykorzystywany jest do produkcji szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od pojemności komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Proponujemy kompleksowe prace razem z wykopem naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na opady wbudowane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą estetyki podwórka. Woda pozyskiwana z takiego zbiornika jest zupełnie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na okoliczność suszy.