Szamba betonowe Zielonka

Nasze usługi mają na uwadze przede wszystkim zmianę sposobu zarządzania ściekami w domach. Jako producent szamb zapewniamy najlepsze zbiorniki betonowe na szambo o prawidłowej gęstości zapewnionej dzięki współpracy z uznanymi wytwórcami betonu. Wśród różnych sposobów gromadzenia ścieków, to właśnie szambo betonowe uważane jest za długowieczne. Wybierając usługi wytworzenia komory wraz z montażem na posesji, można wykonać jednorazową inwestycję i nie obawiać się o ścieki przez następne dekady. Stosujemy najnowocześniejsze sposoby wytwarzania prefabrykatów, dostarczamy je na miejsce naszym pojazdem, wykonujemy wykop i instalujemy szambo betonowe. Zapewniamy dodatkowo fachowe porady w kwestii rodzaju zbiornika, oraz jego pojemności. Nasze tanie szamba dwukomorowe i jednokomorowe to sposób na to, aby jak najrzadziej wywozić ścieki, i zaoszczędzić pieniądze na użytkowaniu szamba. Pracujemy na obszarze całej Polski!

Szamba betonowe Zielonka

Szamba jednokomorowe i dwukomorowe Zielonka

Rozumiemy, jak ważne jest dla klienta, aby wybrać rozwiązania w swoim gospodarstwie, które ułatwią wygodne wykorzystywanie mediów przez rodzinę, a przy tym będą przyjazne środowisku. Nasze szamba betonowe to od dekad stosowane rozwiązanie pozwalające na odprowadzanie nieczystości w sposób bezpieczny dla środowiska, a jednocześnie oszczędny, nie zmuszający do wyrzeczeń. Szamba jednokomorowe naszej firmy to zbiorniki tanie, ale potrzebujące regularnego opróżniania. Z kolei szamba dwukomorowe mają sposobność oczyszczania części stałych i częściowego przetwarzania przez specjalne drobnoustroje wrzucane cyklicznie do kanalizacji. To większy wydatek, ale niższe koszty eksploatacji. Pomagamy w dopasowaniu najlepszego sposobu zbierania ścieków w Waszym gospodarstwie, biorąc pod uwagę ilość mieszkańców i produkowane przez nich średnie objętości nieczystości. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem w celu jak najdokładniejszego zrozumienia propozycji.

Zbiorniki na deszczkówkę

Podlewanie warzywnika w trakcie suchego lata to duży kłopot dla gospodarza. W okresie mocnego wzrostu kwiaty nie mogę pozostawać bez wody, ale jej pobieranie z kranu może być nieekologiczne. Polecamy solidne rozwiązanie tego kłopotu – zbiorniki na deszczówkę wyprodukowane z betonu, podobnego jak ten, który wykorzystywany jest do tworzenia szamb. Cennik naszych zbiorników jest zależny od wielkości komory. Najmniejsze zaczynają się od 1000 zł. Oferujemy całościowe prace łącznie z wykopaniem dołu naszymi koparkami. Zbiorniki betonowe na wodę wkopane w grunt nie są widoczne, a zatem nie niszczą widoku. Woda pobierana z takiego wykopu jest całkowicie darmowa, więc stanowi idealny ratunek na wypadek suszy.